Když vám chybí peníze, klidně si je půjčte

Možná, že zrovna nyní zoufale potřebujete peníze, ale nevíte, kde byste o ně měli požádat. Třeba proto, že už jste se o to jednou pokoušeli, ovšem v bance vás odmítli. To je situace, kterou si všichni umíme dost dobře představit. Když jde člověk žádat o půjčku, tak si připadá tak nějak divně. Máte pocit, že musíte-li někoho žádat o půjčení peněz, tak jste jakoby svým způsobem slabí, méněcenní, neschopní si peníze vydělat.

bohatství

Naše společnost totiž vyznává kult moci a bohatství, takže každý má pocit, že normální je pracovat a hodně vydělávat. Jenže skutečnost bývá často odlišná, mnoho lidí hodně pracuje, třeba od rána až do večera, ovšem málo vydělává.
Není snadné vydělat si hodně peněz, o tom bychom si mohli dlouho povídat. Jenže člověk má v sobě tak nějak zakořeněno, že když peníze nedokáže vydělat a potřebuje si je půjčit, tak je to podobné jako by selhal.

Nicméně pravda je taková, že do stejné situace se dnes a denně dostávají tisíce lidí. A to znamená jen jediné, že na tom, půjčit si peníze, není nic špatného.

euro

Špatná je jen teorie o tom, že všichni musíme mnoho pracovat, a tudíž i mnoho vydělávat. Tak to na světě nechodí, nenechte se tím zmást. A když vám na něco chybí peníze, které potřebujete, tak si o ně neváhejte říct. Ovšem udělejte to na tom pravém místě, tedy ne v bance, ale v nebankovní společnosti. Tam se k vám nikdy neotočí zády, ba naopak, jakmile budete žádat o půjčku, vždy vám ochotně vyjdou vstříc. Vždyť dobře nastavená půjčka je v zásadě výhodná pro obě dvě strany. A právě přesně taková je nebankovní americká hypotéka. Z té se budete radovat jak vy, tak nebankovní společnost. Můžete si na ni bez udání důvodu půjčit, kolik peněz chcete, můžete je mít s výhodným úrokem a můžete je splácet opravdu hodně dlouho. Tomu, abyste měli peníze v kapse už tedy nic nestojí v cestě.