Měkounké posezení

Není skutečně nad to, když se může člověk pohodlně uvelebit do hlubokého křesla nebo si i jen na chvíli posedět na sedací soupravě, která má opěrky, polohovací polštáře za hlavou. Možností, jak si na chvíli najít své pohodlí existuje mnoho, a nebudeme si nalhávat, že zakoupením těchto prvků nikdy chybu neuděláme. Jen je teď třeba zvolit, co vlastně bychom chtěli, co nám vyhovuje a především, co se nám vejde do místnosti. Navíc přirozeně všechno musí mít správný design a dostatek prostoru. Dnešní trh a výrobci skutečně nezahálí a nabízí rozličné sedací soupravy sestavy několika ladících prvků. Což přirozeně umožní každému členu rodiny si zabrat kus svého pohodlí, přesně tam kde mu to bude vyhovovat nejvíce.
žlutá sedací souprava

Sedací souprava má mnoho podob

Do malého bytu se přirozeně mnoho nevejde a tak je mnohdy třeba tak trochu improvizovat. Nicméně sedací soupravy jsou v široké nabídce rovných, rohových nebo jinak tvarovaných verzí. Stejně tak odlehčených na nožičkách nebo posazených při zemi. I malá sedací souprava se dá pohodlně rozložit na přespání, případně některé z nich mají i skrytý úložný prostor. Jako doplněk k sedací soupravě se dá pořídit jedno nebo i více křesel, nějaká podnožka, puf nebo oblíbený taburet. Hodně záleží na prostoru. Některé sedací soupravy se provádí v modulárních řadách a tak se dají skombinovat podle potřeby, což není vůbec špatné.
souprava společně ladících prvků, křesla, sedačka atd.
Výběr podle prostoru:
· Delší a užší místnost – zde se hodí buď rovná sedací souprava, ale pouze tak dvou nebo třímístná. Uplatní se zde například i menší rohové provedení, což na jednu stranu ušetří prostory, protože se dá umístit na konec místnosti, kde nebude nijak překážet.
· Delší a širší místnost – tady těch možností je poněkud více. Různě postavit modulární řady, doplnit právě dalšími sedacími prvky atd.
· Velká čtvercová místnost – ideální prostory pro velkou fantazii a například i luxusní velkou sedací soupravu do tvaru písmene U. Nicméně zde skutečně můžeme kombinovat podle libosti.