Největší sociální sítě


V současnosti má internet skoro každý občan naší republiky. Už dávno se jedná o médium, které je dostupné široké populaci. Na této celosvětové síty se dá dělat celá řada věcí, ale naprostá většina lidí ji používá primárně ke komunikaci s ostatními. A k tomu používá sociální sítě, se kterými se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Naštěstí si je nemusíte všechny pamatovat, jelikož vznikají a zanikají tak překotně, že je vlastně zbytečné se jimi zabývat. Stále tu však existují velcí hráči, které znají i lidé, co je nikdy nepoužili.
propojení lidí


Facebook


Široko daleko nejznámější a také nejrozšířenější sociální síť. A to neplatí pouze pro Českou republiku, kde je necelých pět milionů lidí registrováno právě na Facebooku, ale pro celý svět. Je vytvořen tak, abyste na něm mohli sdílet různé aktuality se svými přáteli. Aktuality mohou mít jak psanou formu, tak i podobu fotek nebo dokonce videí. Můžete tak díky tomu jednoduchou formou propagovat své názory nebo dokonce i svou firmu.


Twitter


Na Facebooku sice můžete sdílet aktuality, ale daleko efektivnější je v tomto směru Twitter. Na rozdíl od své konkurence není možné se na Twitteru donekonečna rozepisovat. Je zde pouze určitý počet povolených znaků a ten není možné překročit. Díky tomu jsou tak zprávy na této sociální sítě daleko stručnější, ovšem v mnoha ohledech nabízejí daleko více informací. Ne každá dlouhá zpráva musí v sobě totiž obsahovat vše podstatné.
síť facebook


Instagram


Chcete-li být zaregistrováni na sociální síti, která v současnosti roste nejrychleji, zvolte si Instagram. Není možné zde vkládat klasické psané příspěvky, ale pouze obrázky, případně videa. Instagram se zaměřuje hlavně na mladší ročníky, hlavně pak na mileniály, kteří tuto sociální síť také nejvíce používají. V případě, že podnikáte, můžete díky této síti snadno rozšířit počet svých zákazníků. Stačí jen vkládat poutavé fotografie vašich výrobků.