Překvapte tatínka dokonalým dárkem

Váš tatínek je člověk, kterého od srdce milujete a jste mu jistě vděční za všechno, co pro vás a pro vaši maminku udělal a každým dnem dělá. Abyste mu mohli projevit vaši lásku a poděkovat mu za to, že ho máte tak, aby mu po tvářích tekly slzy štěstí, musíte mu darovat něco, co ještě nikdy nedostal. Ideální dárek pro tatínka v sobě totiž ukrývá cit pro detail, protože každý dospělý muž ocení, pokud někdo myslí na jeho žaludek a chuťové pohárky.
Zaměřte se tedy na to, co má rád a zakupte mu dřevěnou bednu, na které obsahu si pochutná víc, než na čemkoliv jiném.
pivo a brambůrky

JE MNOHO PITÍ, KTERÉMU NEODOLÁ

Je váš tatínek milovníkem studeného pití, jakým je pivo nebo si rád dopřeje sklenku lahodného vína? A co tahle mu darovat láhev kvalitního alkoholu, který bude degustovat doušek po doušku? V sortimentu dřevěných beden nalezete několik druhů nápojů, které jsou pro muže neodolatelné. Ovšem i abstinenti si přijdou na své, protože i taková káva nebo čaj – jsou pro některé muže více než opojný nápoj.

DEGUSTACE TUZEMSKÝCH SPECIALIT

Potěšit ho můžete i nabídkou netradičních druhů pochutin, které jsou z masa, ale i sladké, slané nebo dokonce i pálivé, pokud je váš táta nadšencem pálivého jídla. Vyberte pro něho tedy takový box, ve kterém by se ukrývalo všechno to, na čem by si s chutí a velkým nadšením liboval. Nepochybně si to zaslouží a vsaďte krk na to, že vám to po zbytek života nezapomene, že jste se trefili do černého právě dárkem, kterým žádný chlap nepohrdne.pálivé papričky

PÁČIDLO A PŘÁNÍ

Ještě více originální bude, pokud mu k jeho bedně dáte i vlastní vzkaz neboli přání, které bude od srdce. Rovněž tak se o veselou stránku vašeho nápadu postará páčidlo, bez kterého nebude možné bednu otevřít. Váš táta se tak bude realizovat v jeho kutilských schopnostech tak, jak to má i ve zvyku a vašemu dárku pro něho to samozřejmě přidá na úrovni.