Proti poklesu erekce pomohou i masáže


Mnozí muži již dávno zanevřeli na syntetické léky z lékáren, a v zásadě je nezajímá, kde koupit Viagru, jestliže řeší problémy s erekcí. Ty totiž častokrát bývají ve spojení se stresem, a jestliže si k tomu přičteme průmyslově vyráběné potraviny, alkohol, maso, cigarety, bílý cukr a bílou mouku, jsme na nejlepší cestě směrem ke hřbitovní zdi.

příprava k masáži chodidel

Prozíraví jedinci se orientují na zdravý životní styl, stresu se vyhýbají a nakupují kvalitní jídlo a suroviny ve specializovaných prodejnách. Někteří z nich by vám také poradili, abyste nezanedbávali tělesné doteky jak v rámci milostné předehry, tak i mimo ni. Značný vliv na uvolnění bloků, posunu v produkci energie a v tvorbě testosteronu mají i masáže. Zejména ty reflexní.

masážní procedura

Reflexologie pro posílení testosteronu

Reflexní masáže se provádí na bosých chodidlech a je tomu tak proto, že právě zde se vyskytuje nejvíce nervových zakončení, která ještě navíc energeticky propojují chodidlo s jednotlivými tělesnými orgány. Je to velmi důmyslné a šikovné a právě bosonohá chůze v přírodě napomáhá všem tělesným přirozeným procesům, a paradoxně i erekci a tvorbě testosteronu. Jenže my se dnes obouváme do bot, bosí venku (téměř) nechodíme, a tak naše tělo strádá.

Dopřejte si doma reflexní partnerské masáže častěji, třeba i denně, a v rámci milostné předehry to bude velmi účinné. Nemusíte ovládat profesionální tahy na určitých bodech, i když to samozřejmě může masáž vylepšit, ale úplně postačí jemné intuitivní hlazení, jako když se chodidel dotýkají motýlí křídla.

Vyzkoušejte footjob

Footjob je jednou z technik, která umožňuje rozkoš oběma partnerům zejména pro nervová vlákna na chodidlech. Oba dva si tak mohou přijít na své a zařadit footjob mezi své oblíbené sexuální hrátky. Některým ženám vyhovuje, když jim partner chodidla líbá nebo olizuje, je to přece jen silná erotogenní zóna zejména v oblasti paty, palce a středu prstní kosti.