Reklamní předměty pro zaměstnance i klienty

Pokud hledáte vhodný a praktický dárek pro své zaměstnance, klienty či obchodní partnery pak si u nás na webu můžete prohlédnout spousty vhodných dárků pro různé příležitosti.

V nabídce naleznete textil ve kterém najdete tílka, košile, kšiltovky, čepice klobouky, ale také bundy, mikiny, šály, svetry, vesty i polokošile. Ale tím nabídka nekončí. Můžete si vybrat i z ekologických reklamních dárků. Jako například plátěnou tašku. Ale najdete zde propisky, zápisníky, hrníčky, vaky, tašky a spousty dalšího.

U nás na webu se můžete inspirovat a vybrat si ten nejlepší dárek. Díky tomu, že je možné si nechat na tyto předměty natisknout logo vaší firmy, tak získáte i reklamní předměty. Některé mají plochu na tisk velkou jiné zas menší a proto se nebojte ozvat a domluvit si své požadavky.

reklamní kšiltovka

Například taková reklamní kšiltovka Promodarky je vhodným dárkem nejen pro muže, ale i pro ženy a děti. Díky regulování obvodu hlavy, tak kšiltovka sedne skoro každému. Můžete si na ní nechat natisknout svoje logo, který při nošení uvidí mnoho ostatních lidí. Kšiltovka je hlavně velmi praktickým dárkem, který lidé ocení a nebudou jim jen tak ležet ve skříni. V nabídce máme kšiltovky z různých materiálů a to kšiltovky z džínoviny, bavlny nebo kšiltovky z reflexními prvky, které jsou vhodné i na sportování. Samozřejmě můžete vybrat kšiltovky různé barevné a jinak sladěné. Také je možnost si kšiltovku i další předměty pořídit i bez potisku. Stejné kšiltovky tak můžete pořídit svým zaměstnancům k sladěnému pracovnímu oblečení.

pánská kšiltovka

Pokud ještě váháte, jaký dárek dát svým zaměstnancům, tak se rozhodně podívejte do nabídky. Výborným nápadem jsou i ekologické dárky. Lidé tak ocení vaše ekologické smýšlení a vy tím i přispějete k ochraně životního prostředí a tyto dárky nebudou zatěžovat prostředí a hlavně je lidé opravdu využijí a nebudou jim jen ležet nepoužité ve skříni.