Zbavit se kil lze i bez nejrůznějších diet a hladovění

Většina lidí si myslí, že když chcete zhubnout, musíte držet diety a dodržovat přísný režim. Možná je to díky různým článkům v tisku o mnoha „zaručených“ dietách za určitých podmínek. Jenomže tohle není nejzdravější způsob, jak se zbavit nadbytečných kil. Sice zhubnete, ale velmi často hrozí jo-jo efekt a kila se po ukončení diety vrátí a možná jich přibude pár dalších. Kromě toho tato omezení mohou přinášet i zdravotní rizika.

Mnohem lepší způsob snižování hmotnosti spočívá úplně v něčem jiném. Ptáte se v čem? Nejprve uvěřte, že zhubnete i bez přísných pravidel. Přeprogramujte svůj mozek na pozitivní myšlení. Hned potom začněte pravidelně a pestře jíst. Ráno určitě snídejte, svačte, včas si dopřejte oběd, poté vhodnou svačinu a ani na večeři nezapomínejte. Neomezujte se časem. Pokud chodíte později spát, je nesmysl jíst poslední jídlo v pět hodin. A nezapomeňte se hýbat.

Přípravky na hubnutí, bojovníci na vaší straně

Také ale můžete jídelníček doplnit o ty správné přípravky na snižování hmotnosti, které pak bude ještě rychlejší. Pomáhají ovládnout pocit hladu, nastartují váš metabolismus nebo vám dodají pocit sytosti. Jsou léty a praxí ověřené, není tedy třeba se jejich užívání obávat. Vyberte si ten, který se vám hodí nejvíce. Mezi nejčastěji používané patří především tablety či speciální káva. Celou nabídku najdete u nás .
· Tablety – některé jsou schválené jako léky, jiné jen jako stoprocentně přírodní doplňky stravy. Obojí však mají na snižování váhy pozitivní účinek. Je však nutné dodržet dávkování a užívat je v souladu s pokyny a vyhnout se jim v případě, že pro váš zdravotní stav nejsou vhodné.

· Káva a jiné nápoje – jsou používány jako doplňkové přípravky. Obsahují speciální složení, které bojuje je na vaší straně za zdravý počet kilogramů. Můžete si je vychutnat jako náhradu za vaše oblíbené nápoje. I zde se však řiďte doporučeným dávkováním.