Hypotéka bez doložení příjmů vám pomůže k penězům

Jestliže vás zlákala vidina snadné půjčky v podobě hypotéky bez doložení příjmu, protože jste měli pocit, že nebudete muset dokazovat, jaká je vaše finanční kondice, tak budete pravděpodobně zklamaní. Tak jednoduché to není.
Pravda je taková, že své skutečné příjmy i výdaje budete muset doložit v každém případě, protože poskytovatelé půjček mají zákonnou povinnost toto ověřit. Ovšem není to ani tak zlé, jak to může na první pohled vypadat.
peníze v kufru
V první řadě záleží na tom, zda se chystáte požádat o podnikatelský anebo o spotřebitelský úvěr. Podnikatelé to mají v tomto ohledu trochu jednodušší, protože na výši jejich příjmů nejsou kladeny tak vysoké nároky. Své příjmy mohou doložit s pomocí daňového přiznání či vystavených faktur. Pokud ovšem jde o spotřebitele, jejich finanční situace je pod větším drobnohledem. Je potřeba doložit výpis z účtu, platby za energie, za nájem, příjmy od zaměstnavatele, a tak podobně.
čas a peníze na váze
Nicméně pro všechny ty, co by s uvedenými pravidly měli potíže, a především by jejich příjmy byly pro poskytnutí půjčky příliš nízké, existuje jedno šikovné řešení, jak celou věc vyřešit. Stačí, když si najdou vhodného spoludlužníka. To je člověk, který má příjmy v dostatečné výši a je ochotný se za vaši půjčku zaručit. Může to být naprosto kdokoli, jde jen o to, aby splňoval tuto podmínku.
Zkrátka, jak říká staré české přísloví, tak tam, kde je vůle, se najde i cesta. A právě v nebankovní společnosti najdete vůle dost k tomu, abyste získali peníze, pro které jste přišli.

V případě, že si sjednáte americkou nebankovní hypotéku, tak tyto peníze budete moci využít bez udání účelu a bez následného dokládání faktur o tom, jak jste s penězi naložili. Neváhejte proto využít tuto jedinečnou možnost, která vám v praxi umožňuje použít půjčku k libovolnému účelu. Stačí, když budete mít jako záruku vhodnou nemovitost, a víc už řešit nemusíte.