Jak vyplňování dotazníků funguje?

Princip je velice jednoduchý, některé stránky nabízejí vyplňování formulářů za peníze. Vy pouze vyplníte dotazník a za to získáte určitou částku. Většinou se jedná o částku do 200Kč. Firmy takhle získají hodnocení a vy si vyděláte. Obdobou formulářů jsou ankety. Funguje to podobně jako vyplňování formulářů jen s tím rozdílem, že to jsou ankety. Za ankety bývá často méně peněz, protože je to ještě méně časově náročné, ale i tak to stojí za to.

black friday

Jak jinak ušetřit?
Když nakupujete na e-shopech je tu pro Vás další možnost, jak ušetřit. A tím jsou slevy, slevové kupóny a slevové kódy. Slevy určitě znáte, ale někdy je možnost i zadání slevových kupónů. Existuje hodně stránek, kde najdete množství kupónů či slevových kódů. Stačí si ten kód najít a poté ho při objednávce zadat do kolonky “slevový kód”. Je to velice jednoduché, zabere to málo času a dá se tím slušně ušetřit.

Black Friday
Pokud chcete vážně ušetřit nakupujte v období kdy je Black Friday, Je to období vážně velkých slev a bývá před Vánocemi. Jedná se o slevy až o 60 %, Jediná nevýhoda je, že zboží bývá během prvního dne, někdy i prvních hodin vyprodané. Black Friday bývá jak na e-shopech tak i v kamenných prodejnách. V České republice je Black Friday spíše rozšířený po stránce elektroniky, ale najdou se i obchody s oblečením, které Black Friday také mají. Nejčastěji se jedné o stránky Euronics, OKAY a podobné. Které obchody mají Black Friday nejčastěji zjistíte z reklam.

výprodej

Sleva – Zoot
Zoot je velice známý e-shop nejen v České republice, ale po celé Evropě. Jedná se o e-shop s oblečením, mají velice veliký výběr a určitě si každý zvládne vybrat. V nabídce mají velký počet originálních kousků, kterými určitě zaujmete celé své okolí. Slevu získáte stejně jako slevu na e-shopu Douglas, tudíž si stačí pročítat o slevě na stránce slevyapracenadoma.cz a Zoot sleva je vaše.
Na zmíněné stránce je jeden dlouhý seznam slevových kódů a kuponů, které vám řeknou, jak je uplatnit.