Když peníze schází

Půjčit si peníze někdy není tak velký problém. Pro banku není ani tak důležité, jaký máte příjem, záleží na tom, abyste neměli záznam v registru dlužníků, přičemž k tomu, abyste měli záznam v registru dlužníků, stačí docela málo, třeba jedna zapomenutá nezaplacená černá jízda. Přijde Vám to naprosto absurdní? Tak vítejte v České republice.
Možná potřebujete naléhavě peníze a víte, že Vás banka odmítne. Jděte tam, kde Vás neodmítnou. Tam, kde Vám nabídnou individuální řešení Vašich potřeb. Vůbec není důvod k obavám. Věřte, že existují místa, kde nabídnou vše pro Vaši spokojenost .
dílky puzzle

Řešení přímo na míru aneb rekonstrukce nebude problém

Konkrétní řešení je hypotéka bez registru. Možná nepotřebujete peníze přímo na pořízení nového bydlení. To máte. Bohužel Váš dům už není tou chloubou, kterou býval v dobách, kdy jste jej pracně svépomocí postavili. A to už je nějakých pár desítek let. Letí to, dnes Vám to připadá jako včera. Chtělo by to novou fasádu, novou střechu, nová okna, novou koupelnu, novou kuchyň. Zkrátka rekonstrukci za poměrně slušnou částku peněz. Příliš mnoho, abyste na to zvládli došetřit vlastními silami. Jak situaci vyřešit? Řešením pro Vás by rozhodně mohla být hypotéka bez registru. Samozřejmě musíte počítat s tím, že Vaše nemovitost bude sloužit jako zástava. Díky tomu budete mít nízké úročení.
malý dům a klíč
Samozřejmě to představuje určité riziko, ale zároveň budete přistupovat k tomu všemu zodpovědněji. Schválení hypotéky proběhne během krátké doby a již brzy se můžete pustit do Vaší vysněné a zároveň tolik potřebné rekonstrukce. Už byste pomalu měli shánět řemeslníky, kterým zadáte tuto práci. Určitě byste si měli dát záležet, abyste s výsledkem jejich práce byli maximálně spokojeni. Vždyť rekonstrukce bude zřejmě sloužit do konce Vašeho života.