Skutečný luxus na koupání


Líbí se vám představa, že máte svůj vlastní bazén přímo u vás v zahradě? Jestli myslíte v domě se zahradou, může se vám to i splnit. Mít svůj bazén je skvělé v mnoha ohledech. Jedna z výhod tkví v tom, že si můžete vlézt do chladné vody a být v ní jak dlouho chcete, a hlavně kdy chcete. Každý je totiž limitovaný otevírací dobou koupališť a ne každému vyhovuje. Zejména pracující lidé mají někdo problém stihnout navštívit koupaliště. Díky vlastnímu bazénu se budete moct koupat doma.

dno bazénu

Výběr bazénu
Když už se rozhodnete že si koupíte svůj bazén, měli byste se držet několika zásad. Je potřeba si nejprve vybrat zda byste chtěli bazén do země a nebo na povrchu pozemku. Většina lidí volí ten zapouštěný, protože vypadá lépe. Rovnou se vyhněte nafukovacích bazénům, které vydrží jen chvilku. Stačí trochu nepozornosti a problém v podobě dírky v plášti je na světě. Většinou ji nenajdete takže bazén můžete rovnou vyhodit. Lepší je zainvestovat do kvalitního plastového bazénu, který vám vydrží celý život.

květina u bazénu

Při výběru bazénu je nejlepší si upřesnit počet lidí, který se v něm bude nacházet. Pokud se v něm bude hlavně plavat, je jasné že budete potřebovat větší rozměry. Pro občasné ovlažení vám postačí menší bazén. U nás najdete hned několik typů a rozměrů, které vás potěší dostupnou cenou a možností montáže na klíč. Vyrábíme jak normální, cenově dostupné bazény, tak ty nejluxusnější bazény, jako je například bazén se slanou vodou, který si můžete dopřát i včetně nejlepších doplňků. Můžete další sezonu strávit ve svém vlastním bazénu, stačí si u nás vybrat. Můžete mít bazén s osvětlením, protiproudem nebo třeba s perlátorem. Pokud chcete mít lepší bazén než ze supermarketu, určitě si u nás vyberete. Naše bazény jsou odolné vůči počasí, a při předání vás poučíme o údržbě a doporučíme vám chemii, bez které o bazén nemůžete pečovat.