Sonda, která zvládne kontrolu nejen vozu

Moderní technologie svým neustálým vývojem přináší na trh mnoho novinek. Přesto nejlepší jsou takové, kdy za samotnou nabídkou bude stát její strůjce a vynálezce nových výrobků. Jen on může podat ty nejlepší informace o jejich dovednostech a případně poskytnout ten nejlepší servis s opravou. Díky usilovné práci byla vytvořena sonda, která je velkou pomocnicí v samotném motorismu. Její práce skutečně ušetří nejednomu majiteli čas, peníze a starosti o jeho vozový park. Navíc si rozumí s vozy jak v klasické dopravě, tak s pracovními stroji v zemědělství nebo ve stavebnictví. Nezalekne se ani železniční dopravy. S ní je pak monitoring vozidel doslova hračkou.

monitoring

Co všechno umí:
Jen pro představu, sonda je umístěna do nádrže a její instalace se nastaví zadáním souřadnic, proto je její práce naprosto přesná a spolehlivá.

  • Teploměry se zaměří na samotnou teplotu nafty, ale i okolní teploty, které mohou mít nějaký rozhodující vliv.
  • Zaznamená přesný obsah nádrže. Je v podstatě jedno, zdali bude v náklonu, provozu nebo klidu. Dokáže bezpečně pohlídat stav paliva, tudíž se ihned při neočekávaných velkých změnách ozve majiteli, kde nahlásí nějaký problém.
  • Nejen, že zaznamená krádež, ale vlastně umožní, aby vozidlo bylo vystopováno, podle souřadnic pohybu stroje.
  • Bez problému rozezná pohyb automobilu nebo stroje. Podle různých nárazových vln lze stanovit, zdali se jedná o nakládku, vykládku nebo nějaký jiný úkon.
  • Dokonce jí nedělá problém určit podle možných vibrací, jakým terénem se řidič zrovna pohybuje.

vlak

Má pěkný kabátek

Samotná sonda musí zkrátka něco vydržet. Díky tomu je navržena a vyrobena z kvalitního materiálu. Hlava a její tělo tvoří odolný dural a vnitřní část patří teflonu. Ovšem to zaručuje naprostou její ochranu a spolehlivost. Nepříznivé podmínky ji absolutně nezaskočí a ani se nijak nebude zanášet. Díky tomu svoje výpočty a reporty provádí naprosto spolehlivě a majitel získá informace ihned, aniž by byl přítomný na místě. Všechno se totiž zaznamená do aplikace, která je dostupná přímo z webového prohlížeče.