Zákeřný jo-jo efekt je nenáviděný nepřítel

Pojem jo-jo efekt netřeba blíže představovat. Důvěrně jej zná každý, kdo se neúspěšně pouští do boje s nadbytečnými kilogramy. Dostaví se úspěch, pár týdnů si užíváte nové hezké postavy, ale po krátké chvíli se kila znovu začínají objevovat a vy se po malých krůčcích vracíte zpět na začátek a často i o pár kroků za pomyslnou startovní čáru. Po skončení dietního režimu se opět vrátíte k původním stravovacím návykům a vaše váha je ve výsledku i vyšší. Vy byste si však tak rádi zase oblékli slušivé oblečení, nebo si po tolika letech zase vyrazili na pláž a nemuseli si přes plavky oblékat nejrůznější tuniky.

Proč by to tentokráte mělo být jiné?

Se zásadami zdravého stravování jste samozřejmě obeznámeni a víte, jaká jídla si připravovat i jak nakoupit správné potraviny, abyste dostáli všem předepsaným dietním zásadám. Stále však bojujete s problémem, jak zapojit dostatek pohybové aktivity, aby se vám tukové zásoby co nejrychleji proměnily v aktivní hmotu. Nechtějte hned své tělo trápit dlouhými hodinami v posilovně, nebo při aerobní aktivitě, která vám nebude vyhovovat. Zvolte ten nejpřirozenější pohyb a tím je chůze. Ptáte se, kde máte brát čas na dlouhé procházky? Zapojte je do svého dne. Pokud je místo vašeho zaměstnání vzdálené natolik, že nemůžete jít pěšky celou cestu, zkuste si naplánovat cestu tak, abyste mohli alespoň část ujít pěšky. Každý může nechat auto na jiném vzdálenějším parkovišti, nebo vystoupit o pár zastávek dřív. Uvidíte, že i takto malá změna, bude velmi efektivní.

A když vás bude při hubnutí trápit pocit hladu, vezměte si do rukou osvědčené pomocníky https://www.rychle-hubnuti.to/cs/. I při malých porcích se budete cítit zasyceni a tukové zásoby se budou rychleji spalovat! Těšíte se, až budete oblékat nové plavky?