Chcete mít pevné zdraví? Vsaďte na vilcacoru a grepová jádra!

Vilcacora

Vilcacora nebo chcete-li kočičí dráp, je liánovitá rostlina, která roste v pralesech v Amazonii. Na úponu svých listů má zahnuté trny, které svým vzhledem připomínají právě kočičí drápy.
Účinné látky se získávají z vnitřní kůry nebo kořenů rostliny. Ačkoliv má tato rostlina mnoho příbuzných druhů, k léčebným účinkům se využívají pouze dva. Při fytochemické analýze bylo prokázáno 56 účinných látek, přičemž již nepatrné množství z nich zvyšuje činnost imunitního systému až o 50%. Farmakologický výzkum prokázal výborné antibakteriální, antivirové a protinádorové účinky.
virus pod mikroskopem
Vilcacora pomáhá léčit:
·         Kardiovaskulární nemoci
·         Vysoký tlak
·         Onkologická onemocnění
·         Diabetes
·         Záněty a infekce
·         Vředy
·         Kožní problémy
·         Kandidózu
·         Anémie
·         Deprese
Tento výčet je pouze informativní, neboť vilcacora je účinná proti podstatně více nemocí a výtečně posiluje imunitní systém. Můžete ji pořídit ve formě tablet, porcovaného čaje nebo prášku, ze kterého pak můžete připravovat odvar.
Vzhledem k jejímu prokazatelnému silnému účinku na imunitní systém se nedoporučuje používat lidem, kteří mají podstoupit nebo již podstoupili transplantaci vnitřních orgánů a kostní dřeně.
dívka na louce

Extrakt z grepových jader

Extrakt je přírodní antibiotikum, antiseptikum a dá se použít všude, kde se setkáváme s choroboplodnými zárodky. Laboratorní testy prokázaly, že pomáhá bojovat s různými mikroorganismy, mezi které patří například zlatý stafylokok, kvasinky, klebsiella nebo hemolytický streptococus.
Extrakt můžete buď užívat vnitřně a bude vám posilovat imunitu, zejména chránit proti chřipce a nachlazení a dalším nemocem, nebo ho můžete kloktat při bolestech v krku, potírat na dásně při bolestech zubů nebo jím potírat opary.
Pokud ho nezředíte, můžete ho používat jako dezinfekci kůže při různých odřeninách, oděrkách, pásovém oparu a bodnutí od hmyzu.
 
Jelikož se v obou případech jedná o doplňky stravy a posílení imunitního systému nějakou dobu trvá, je třeba přípravky užívat delší dobu. Pouze při vnějším užití extraktů z grepových jader lze očekávat úlevu brzy.