Své volno byste si měli pořádně užít!


Zapomeňte na své obvyklé starosti a užijte si své volno se vším všudy! A pamatujte na to, že když máte volno, tak byste si měli opravdu odpočinout, a to především psychicky. K tomu člověku dopomůže zpravidla pořádná fyzická aktivita, zábava a adrenalin. A přesně to můžete zažít, když vyrazíte do laserové arény v Praze .

DSC_0208

Čeká tam na vás pořádná várka zábavy, na kterou jen tak nezapomenete. Máte tak jedinečnou příležitost získat spoustu skvělých zážitků, které můžete sdílet se svými přáteli, rodinou anebo třeba s kolegy z práce. A o co konkrétně jde? Jde o velkou laserovou střílečku!

Ovšem pozor, rozhodně si nemyslete, že když je to střílečka, tak je to výlučná zábava pro pány, tak to rozhodně nefunguje. Skvěle se při ní budou bavit i všechny ženy, to už je mnohokrát prokázáno, a stejně tak není rozdíl ani mezi tím, zda náležíte ke starší či mladší generaci.

Dostanete speciální vestu se senzory, které snímají, zda vás zasáhne laserový paprsek ze speciální laserové pistole. Čím více zásahů, tím méně bodů. Nicméně ničeho jiného se v žádném případě bát nemusíte. Tato zábava je naprosto neškodná, s tou výjimkou, že na ni vzniká závislost, protože jakmile jednou okusíte, jistě vás to bude bavit.

labyrint (33)

K dispozici máte dvě různé arény v podobě aztéckých ruin a moderního bludiště a mnoho herních módů. Takže toto kvantum her vás jen tak neomrzí. Navíc, v této hře zaručeně vyhrává každý, protože zážitky, napětí a legrace jsou zde v plné míře nachystány pro všechny.

Jistě vás nyní zajímají praktické informace jako to, jak se na akci přihlásit anebo jak se tam dostanete. Aréna je skvěle dostupná, a to klidně i automobilem, neboť v jejím areálu je vlastní soukromé parkoviště. Ovšem pokud chcete mít jistotu, že se dostanete na řadu, tak se neváhejte přihlásit online na konkrétní termín na webových stránkách.