Filmy, které miluje

Pokud máte doma velkoplošnou televizi a moderní Blu-Ray přehrávač, dárek pro svého manžela nebo přítele už máte v podstatě vymyšlený. Prostě mu kupte film, o kterém víte, že ho má rád, ale zároveň chybí v jeho knihovničce. Nejste-li si jistá, můžete si zvolit některou z tutovek, na které nedají dopustit snad všichni pánové.

cd

Avatar

Nejúspěšnější snímek všech dob, který ve své době trhal divácké rekordy a ani dnes bez mála po osmi letech ho co se týče návštěvnosti žádný jiný film nepřekonal. Výlet na planetu Pandora je možné zakoupit buďto ve verzi pro dvd, nebo jako Blu-Ray. Není nutné zdůrazňovat, že druhá možnost je daleko lepší. A to jak ze strany technického provedení, tak také množství bonusů. Film si lze pustit i na 3D televizi, díky čemuž se zážitek z jeho sledování ještě více umocní.

dvd

Sicario

Dává-li váš protějšek raději přednost akčním thrillerům před velkolepou sci-fi, určitě se mu bude líbit film Sicario. Jedná se o nedávno natočený snímek, který vypráví o agentech FBI snažící se objasnit pašování drog přes mexickou hranice do USA. Film samotný je ceněný hlavně pro svou syrovost a skvělé herecké výkony. Stejně jako u Avatara, i zde se vyplatí zvolit si Blu-Ray kompilaci, na které jsou obraz i zvuk naprosto dokonalé. Bonusů zde sice není tolik jako ve výše zmiňovaném snímku, ale jsou zde a rozhodně stojí za to si je prohlédnout.

Zachraňte vojína Ryana

Na světě snad neexistuje chlap, který by neměl rád válečném filmy a snímek Stevena Spielberga Zachraňte vojína Ryana patří vůbec mezi ty nejlepší. Je v něm celá řada nezapomenutelných scén, které dokáží člověku vyrazit dech nejen na velkém plátně, ale více jak dvacet let po premiéři také na televizní obrazovce ve kvalitě, ve které doteď tento film nebyl k sehnání. S tímto snímkem určitě uděláte svému muži velkou radost, zvláště, když ho koupíte ve speciální edici s mnoha přidanými materiály navíc.