Zútulněte si kuchyň

Kuchyně je v každé domácnosti hodně využívaná snad všemi obyvateli domova. Často se jedná o místnost, která je často opomíjena, co se vzhledu týče. Vyzdobte si kuchyni a pořádně si ji zútulněte, tak aby se vám v ní dobře trávil čas. A to, že kuchyně bude krásná, nemusí znamenat, že nebude praktická či že se vám tam bude válet spousta neužitečných věcí.
kaktusy nad dřezem
Bylinky              
Bylinky vám kuchyni nejen krásně zútulní, ale také je užijete při vaření a mnohé vám i provoní celou kuchyni. Pokud chcete mít opravdu krásnou a útulnou kuchyni, stačí si sehnat krásné praktické květináče, které jsou navíc i krásné a udělají pořádnou parádu. Květináče můžete mít na okně umístěné tak, aby byly dostatečně na světle, můžete je ozdobit ještě dalšími dekoracemi, jako jsou třeba barevné zápichy.
Utěrky a jiný textil
Pokud používáte zástěry, utěrky, chňapky či jiný kuchyňský textil, snažte se jej sladit do jednoho stylu. Krásně vám oživí a sjednotí kuchyni třeba krásná květinová zástěra a textilní utěrky k tomu barevně sladěné. Pokud se vám také podaří sladit textil i s barvami a stylem kuchyně, pak to bude úplně nejlepší varianta.
listy bazalky
Samolepky, barevné dekorace
Pokud máte kolem linky hladkou plochu, jako je třeba dlažba, pak ji můžete využít na polepení nálepkami, které kuchyni také krásně oživí. Tyto nálepky můžete využít třeba s dětmi, které vám pomohou vybrat jak barevné tak i černobílé obrázky. Nálepky vám nebudou nikde zavazet, protože jsou přímo na zdi a zároveň udělají pohledovou parádu.
Fotografie
Pokud máte rádi fotky a chcete je mít umístěné i v kuchyni, pak se nebojte si je tam pořídit, ale přemýšlejte nad jejich formou. Samotné fotografie se totiž mohou poničit kvůli páře, vlhkosti a pachům. Skvělou formou je třeba fotografie ve formě magnetu na lednici, který je pevný a nezničí se ani politím. Můžete tak mít to co chcete neustále na očích.