Jak získat zpět svého muže?

Ženy potřebují lásku, muži úctu. „Miluju tě, Miláčku.“ sice Miláčka potěší, ale není to to stěžejní, co potřebuje a chce slyšet od své ženy. Muž touží být ctěn. Chlapi neutíkají od manželek k sekretářkám, protože jsou mladší, ale protože cítí, že pro ně jsou NĚKDO. Dopřejte svému muži tento pocit. Pochvalte, oceňte. Muž není vaše dítě, na neustálé kibicování nebo napravování není zvědavý. Zkuste se přemoct a chvalte ho i veřejně. Chvalte, i když máte pocit, že v porovnání s vámi tedy rozhodně není za co. Nepomlouvejte svého muže před kamarádkami, nenadávejte mu, nesmýšlejte o něm negativně
muž a žena
Pečujte o váš domov. Dnešní moderní doba sice věří ve spravedlivé rozdělení rolí, ale ruku na srdce – teplo domova dokáže vytvořit pouze žena. Udělejte to. Starejte se o vaše bydlení, zvelebujte ho. Perte, uklízejte. Samozřejmě, že pokud oba pracujete, měl by se muž také zapojit do domácích prací, ale vy svou část odvádějte s láskou a dobře.
panáčci ze dřeva
Láska prochází žaludkem. Věřte tomu. Připravuje jeho oblíbená jídla. Občas upečte. Pokud máte doma normálního chlapa, bude nadšený. 
Buďte jeho přítelkyní. Přijímejte jeho názory tak, že bude mít v budoucnu odvahu se o ně zase podělit. Diskutujte spolu jako partneři, ne jako matka se synem. Postarejte se, ať je z vaší strany komunikace otevřená a přátelská, jinými slovy – ať se s vámi dá mluvit.
Muži jsou od přírody vůdci. Nechte ho věci rozhodovat, nechte si od něj poradit, důvěřujte jeho rozhodnutím a jeho úsudku. Jistě, že něčemu rozumíte lépe vy, ale opravdu vám stojí za to hádat se v autě o nejkratší cestu?
Pečujte o sebe, buďte krásná. Váš manžel ví, koho si vzal, neočekává, že z vás bude modelka. Ale každé oko potěší upravená žena. Když vyrážíte do společnosti, tak si dejte záležet, ať jste ozdobou svého muže. Pokud jste doma, taky nemusíte vypadat jako strašák.
Jak muži dokážete svou lásku, svůj respekt a to, že ho potřebujete? Správně,v posteli. Pokud muže vydíráte odpíráním sexu, stále vás bolí hlava nebo samotný akt blahosklonně přetrpíte, urychleně zapracujte na změně. Váš muž si vzal ženu a celkem právem od vás očekává, že se jako žena budete chovat i v sexuální oblasti.
Každý vztah potřebuje humor. Trochu se uvolněte, neberte věci tak vážně, nebojte se ztrapnit, pokud vás to společně rozesměje. Vzpomeňte, jak moc jste se nasmáli v prvních letech, vraťte se do toho. Nenechte se životními starostmi a okolnostmi připravit o radost.
držet se za ruce
Získat zpět svého partnera může být běh na dlouhou trať, ale vytrvalost se vyplatí a trpělivost, jak známo, přináší růže. Neříkejte, že už se to nepodaří. Jednejte podle výše zmíněných rad a věřte ve změnu. Vydržte, výsledek se dostaví.